MENU

PLAVBA Karibikem

8. 2. 2019 - 22. 2. 2019

Vydejte se s námi na okružní plavbu Karibikem, kde budou našimi zastávkami ostrov Jamajka - Columbie - Panama - Kostarika a Mexiko (Cozumel). Jedenáctidenní plavba na luxusní lodi MSC Divina. Součástí programu jsou i dva dny na Floridě v Miami.

PLAVBA Karibikem

Informace Ceník Mohlo by vás zajímat Objednat pobyt


Odborné téma

Cestovní a cruise medicína IV.

Program plavby 

1. den – odlet z Prahy 

V podvečer přílet do Miami, následuje transfer do 3*** hotelu, nocleh. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

PLAVBA Karibikem - 1

2.den - Miami

V dopoleních hodinách po snídani, která je součástí ceny, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 2-3 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500 m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami.

PLAVBA Karibikem - 2

3. den – Miami 09:00 - 19:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava

PLAVBA Karibikem - 3

4. den: Den na moři.

V odpoledních hodinách odborná přednáška.

PLAVBA Karibikem - 4

5. den: Ocho Rios – Jamajka 10.00 - 18.00

JAMAJKA - NO PROBLEM. Tak tento slogan znají asi všichni, kdo navštívili Jamajku. Krásný ostrov plný zeleně a neskutečně pohodoví Jamajčané. To vše můžete zažít na Jamajce. Přístav Ocho Rios je výborným výchozím bodem pro uskutečnění výletů za poznámím Jamajky. Zažijete tu pravou Jamajku mezi prodejci prodávající suvenýry, pečivo, kokosové peněženky a všudy přítomné DRED - kulichy. Večer na diskotéce je Jamajčanem snad každý.

PLAVBA Karibikem - 5

6. den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Možnost využít tento den k návštěvě  AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, sauny, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. V rámci odborného programu v tento den navštívíme zdravotní centrum a jeho zázemí na lodi.

PLAVBA Karibikem - 6

7. den: Cartagena – Columbia 8.00 - 17.00

Cartagena leží na severním pobřeží Kolumbie u Karibského moře. Žije zde přibližně milion obyvatel. Město bylo založeno v roce 1533 Pedro de Herediou a bylo pojmenováno podle přístavu Cartagena. Bylo původní hlavní sídlo osidlování Ameriky Španělskem. Dnes je ekonomicky vyspělé a je i turistickou destinací. Stojí zde hrad (Castle of San Felipe). Kolem Starého města vede také mohutná zeď. Ve Starém městě se nachází Palác inkvizice, katedrála, Konvent svaté Kláry (nyní hotel) a Jezuitská kolej. Historické centrum města je od roku 1984 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Na jihu je Bahía de Cartagena (Cartageňský záliv). Zavítáme proto za poznáním tohoto zajímavého místa, nebo si vybereme z nespočetného množství fakultativních výletů MSC Cruises. Večer po návratu na loď opět návštěvy divadel, diskoték, tanečních kurzů či kasína.

PLAVBA Karibikem - 7

8. den: Cristobal – Panama 9.00 - 18.00

Panama je malý stát na pomezí Jižní a Střední Ameriky kontrolující strategický průplav. Kolumbus se objevil u jejích břehů již roku 1502, což byl začátek jejího začlenění do španělských kolonií, kde setrvala přes 300 let. Jako strategické nejjužší místo v Americe mezi Pacifikem a Atlantikem se stala Panama rychle místem čilého obchodního a tranzitního ruchu. Panamský průplav (španělsky Canal del Panamá, anglicky Panam a Canal) je námořní průplav ve Střední Americe. Vede skrz Panamskou šíji a spojuje Atlantský oceán a Tichý oceán (konkrétněji Karibské moře a Záliv Panama). Delegát se bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES. Výlet je možno objednat jen při sepsání smlouvy, později bez garance na výlet s delegátem.

PLAVBA Karibikem - 8

9. den: Puerto Limon – Costa Rica 8.00 - 17.00

Puerto Limón, obyčejně známý jako Limón je hlavním městem a hlavním centrem provincie Limón, hrabství z Limón v Kostarice. Město bylo oficiálně založeno v roce 1854 Philippem Valentini pod vládním dohledem. Přístav Limon byl v roce 1991 zasažen velkým zemětřesením, což ovlivnilo krajinu města a pobřeží. Z historického hlediska nás rozhodně zaujmou legendy o pirátech zejména z období roku 1866. A pochopitelně nesmíme zapomenout na Kryštofa Kolumba, poprvé zakotvil v Kostarice v roce 1502 na Isla Uvita, jen kousek od pobřeží Limón. Jinak se nacházíme na ostrově, který je významným dodavatelem kávy do celého světa. Opět důvod toto místo navštívit. Delegát se bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES.

PLAVBA Karibikem - 9

10. den: Den na moři

PLAVBA Karibikem - 10

11.den COSTA MAYA 09:00-17:00


Costa Maya je pobřeží v délce cca 130 km, které se táhne jižně od rezervace Sian Kaan až k hranicím s Belize. Desítky kilometrů pláží s prachovým bílým pískem, azurové moře, palmy všech druhů hustě rostoucí na pobřeží a blízkost Mesoamerického útesu s úžasným světem barevných koralů a mořských živočichů, nabízejí jeden s posledních rájů…Costa Maya – neboli Mahahual je bývalá základna mexického námořnictva. Tato malá rybařská vesnička byla jen nedávno objevena turisty a rozvíjející se turistický ruch je vidět na každém kroku. Nádherně dlouhé pláže se sněhobílým pískem a roztroušené ruiny z dob aztecké kultury a podvodní jeskyně ve kterých se mohou nacházet neobjevené poklady

PLAVBA Karibikem - 11

12. den: Cozumel – Mexiko 08.00-18.00

Tak zde bude těžké rozhodování. Kdo má rád historii, vyrazí na fakultativní výlet s MSC Cruises na krásné ruiny mayské pevnosti a přístavu v jednom s krásnými plážemi okolo. Obrovský kus historie, ale i zajímavostí, nejen mayské kultury. Pokud Vás historie neláká, můžete vyrazit na šnorchlování, plavání s delfíny anebo se potápět s karetami obrovskými-neskutečný zážitek na celý život. Pro náročné a odolné cestovatele doporučujeme v přístavu tzv.TEQUILA TOUR. Tak uvidíme, kolik těchto lahodných a zrádných nápojů zvládnete. Jen nezapomínejte-loď na Vás nikdy nepočká.

13. Den na moři

Odborná přednáška a individuální konzultace s přednášejícím.

14. den: Miami 9.00 

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola a transfer na letiště. Odpoledne odlet do ČR.

 

MSC Loď Divina

Inspirována Sofií Loren, MSC Divina přináší veškerou eleganci a půvab zlatého věku plaveb v součinnosti s ekologií. Na palubě najdete veškerý moderní komfort, širokou škálu sportovních, rekreačních a relaxačních zařízení včetně zábavy pro děti a juniory. Vychutnat můžete pizzu z opravdové kamenné pece, projít se po elegantním Swarovském schodišti, navštívit divado Pantheon a další. Zajímavostí je i nekonečný bazén na zádi lodi, který se rozšiřuje hladce do moře. Divina je prostě okouzlující. Křest lodi se konal ve francouzské Marseille. Tato loď je vybavena pro náročné klienty YACHT CLUBEM s opravdu velmi kvalitními službami a samostatným oddělením pro náročné klienty. Samozřejmostí je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí. Velké možství masáží a wellness procedur čeká právě na Vás v lákavé MSC AUREA SPA.CeníkCena pro zdravotníka do 31.3.2018
PLNĚ OBSAZENO
Cena pro nezdravotníka do 31.3.2018
65 490 Kč
Cena pro zdravotníka od 1.4.2018
69 990 Kč
Cena pro zdravotníka od 1.4.2018
68 990 Kč

Cena zahrnuje • odborný program
 • zpáteční letenku do Miami, letištní taxy a palivové příplatky
 • transfery letiště-hotel-přístav-letiště
 • 2x ubytování v *** hotelu na Miami Beach se snídaní
 • poznávací plavbu v daném termínu lodí společnosti MSC
 • ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
 • plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
 • přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
 • každodenní úklid kajuty
 • kapitánský gala večer, gala cocktail
 • pojištění proti úpadku CK
 • autobusový výlet v Miami

Cena nezahrnuje • příplatky za kajutu vyšší kategorie
 • servisní poplatek MSC Cruises 13 USD/os./noc
 • transfery v přístavech
 • nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby, all inclusive 10 450 Kč
 • vstupní vízum do USAMohlo by vás zajímatOdlet
Praha nebo Vídeň
Vízum
ESTA pro vstup do USA
Cestovní doklady
platný cestovní pas následujících 6 měsíců
Stravování
plná penze na lodi


Objednávka pobytu

Spojte příjemné s užitečným a vzdělávejte se stylově.Ano, chci si rezervovat své místo!

Kvalitu našich služeb dokládají léta zkušeností.

60
kurzů
30+
destinací
4
kontinenty
17
let na trhu
100%
spokojenost


NAMÍBIE - to nejlepší z Namíbie + safari NP Etosha + privátní safari v Erindi

NAMÍBIE - to nejlepší z Namíbie + safari NP Etosha + privátní safari v Erindi

18. 10. 2019 - 29. 10. 2019

Zdravotní rizika jížní poloviny afrického kontinentu

PLNĚ OBSAZENO
Zobrazit nabídku »
ostrov ARUBA - Karibik listopad 2019

ostrov ARUBA - Karibik listopad 2019

24. 11. 2019 - 3. 12. 2019

Multioborová diagnostika v souvislosti s cestami do zahraničí

73 990 Kč
Zobrazit nabídku »
MALAJSIE (Kuala Lumpur, ostrov Penang + ostrov Langkawi)

MALAJSIE (Kuala Lumpur, ostrov Penang + ostrov Langkawi)

10. 2. 2020 - 21. 2. 2020

Cestovatel po návratu z tropů

68 990 Kč
Zobrazit nabídku »
Arménie + Gruzie

Arménie + Gruzie

červen 2020

Zdravotní rizika regionu Východni Evropy, diferenciální diagnostika.

PŘIPRAVUJEME
Zobrazit nabídku »
OMÁN + QATAR

OMÁN + QATAR

říjen 2020

Cestovní medicína

PŘIPRAVUJEME
Zobrazit nabídku »
BARBADOS - východní Karibik

BARBADOS - východní Karibik

listopad 2020

Cestovní medicína - rizikové skupiny cestovatelů

PŘIPRAVUJEME
Zobrazit nabídku »