MENU

Reference

Více než 90% zákazníků využilo naše služby opakovaně.

Vyjádření našich zákazníků

MUDr. Dana Smítková

praktický lékař, Frymburk

Cestování s VIA OPTIMA přináší jedinečné, nepředvídatelné a neopakovatelné zážitky. Všem doporučuji, já jsem absolvovala již 12 cest....


Cestování s VIA OPTIMA přináší jedinečné, nepředvídatelné a neopakovatelné zážitky. Všem doporučuji, já jsem absolvovala již 12 cest.Mgr. David Valnoha

Ředitel personální a lékařské péče Avenier a.s.

Síť center Očkování a cestovní medicíny společnosti Avenier vužívá služeb Ing. Hany Maďarové v pravidelných intervalech od roku 2013, přičemž brzy navštíví zaměstnanci její medicínské divize již...


Síť center Očkování a cestovní medicíny společnosti Avenier vužívá služeb Ing. Hany Maďarové v pravidelných intervalech od roku 2013, přičemž brzy navštíví zaměstnanci její medicínské divize již čtvrtou destinaci.

Vzhledem ke své odborné profilaci na cestovní prevenci a medicínu jsme v určité etapě svého vývoje přijali za svůj nápad, že není důležité nejenom vědět a znát, ale musíme vše osobně zkusit, ochutnat a vidět. Vlastní zkušenost je prostě nepřenositelná.

Ač to nejde měřit, tak cítíme, že se od té doby neustále mění přístup a vztah mezi námi a klienty, cestovateli. Posunul se do osobnější a empatičtější roviny komunikace plné společných debat o všech možných a nemožných slastích a strastích cestování - od mumraje letištních hal, nespavosti, přes kulturní a rodinné zvyklosti, neuvěřitelné přírodní scenéri či reálný život v různých částech naší planety až po krásné prožitky i hrůzostrašné zážitky při náštěvách různých typů lékařských zařízení v jednotlivých destinacích a možnostech (či spíše nemožnostech) tamní lékařské péče.

Toto rozhodnutí vnímáme i odstupem času jako jedno z nejlepších, které nás kdy napadlo. Nedílnou součástí našeho pozitivního vnímání je i CA VIA Optima, konkr. osoba paní majitelky a zároveň vášnivé cestovatelky. Díky jejímu individuálnímu přístupu i k tak početné skupině, kterou jsme na cestách my byli, vždy vše proběhlo ku spokojenosti všech zúčastněných. Můžeme jen v tichosti závidět její dovednosti, kterou aktivuje u skupiny sice pracovně sourodé ale zároveň nesourodé se svými potřebami, očekáváním, názory a třeba i rozdílným věkovým spektrem.

Její služby můžeme tímto jenom doporučit, neboť jsme vždy byli a určitě i nadále budeme jejími velkými fanoušky, spolucestovateli a spokojenými přáteli.


Pracovat a cestovat se má s vášní, což naše okolí i my sami činíme, a přejeme to tímto i paní majitelce, kterou to dozajisty jen tak neopustí.


MUDr. Oldřich Luňák

praktický lékař, Praha - Jesenice

Na podzim roku 2011 jsem se poprvé zúčastnil zahraniční cesty,kterou pořádala agentura „Via Optima“. Tato agentura organizuje postgraduální vzdělávání lékařů především v oblasti cestovní a tropické...


Na podzim roku 2011 jsem se poprvé zúčastnil zahraniční cesty,kterou pořádala agentura „Via Optima“. Tato agentura organizuje postgraduální vzdělávání lékařů především v oblasti cestovní a tropické medicíny. Každá zahraniční cesta je majitelkou agentury Ing. Hanou Maďarovou vždy velmi pečlivě a detailně připravena, každý účastník výpravy má po celou dobu cesty, pobytu či přesunu možnost se na paní inženýrku obrátit s jakýmkoliv problémem.

Destinace na území Evpropy, Ameriky Afriky či Asie jsou vždy velmi vhodně voleny a přednáškový program, který zajištuje odborný garant v oblasti cestovní medicíny pak cíleně a sofistikovaně mapuje problémy cestovní a tropické medicíny, vztahující se k právě navštívené lokalitě.

Každý účastník výpravy má po přednáškách možnost diskutovat s přednášejícím o širokém spektru medicínských problémů a rovněž má každý možnost si během pobytu domluvit u přednášejícího individuální konsultaci.

V letošním roce jsem se již po dvacáté čtvrté zúčastnil zahraniční cesty s výše uvedenou agenturou a pokaždé to byla cesta, která mě výrazně obohatila o medínské poznatky a zkušenosti, přinesla mně rovněž zážitky z možnosti vidět památky či pamětihodnosti navštívených destinací,umožnila mně rovněž nahlédnout do života a kulturního dění obyvatel těchto zemí.V neposlední řadě mně umožnila poznat řadu milých, zajímavých a přátelských osobností.

Cestovat, studovat a poznávat zajímavá místa s agenturou Via Optima mohu pouze vřele doporučit.


MUDr. Jan Stržanovský

gynekolog, Odry

Již téměř 10 let využíváme s manželkou služeb Cestovní a vzdělávací agentury VIA OPTIMA. Pokud bych měl hodnotit organizaci, průběh a úroveň přednášek, seminářů a postgraduálních vzdělávacích kurzů,...


Již téměř 10 let využíváme s manželkou služeb Cestovní a vzdělávací agentury VIA OPTIMA. Pokud bych měl hodnotit organizaci, průběh a úroveň přednášek, seminářů a postgraduálních vzdělávacích kurzů, které jsou zaměřeny především na tropickou, alternativní a geografickou medicínu, nemůžu jinak, než 10 body z 10 možných. Přednášky mají vysokou odbornou úroveň a možnost návštěvy zdravotnických zařízení v místě destinace je velkým přínosem pro každého účastníka kurzu.
Nelze opomenout ani fakt, že kurz lze odečíst z daňového základu a že po absolvování kurzu obdrží všichni certifikát.

Po absolvování několika těchto vzdělávacích postgraduálních kurzů jsem se rozhodl, že jednou nabídnu své služby některé z charitativních organizací a snad tak zúročím znalosti, které jsem získal absolvováním těchto kurzů ve 3.světě.


MUDr. Alexander Nedbálek

urolog, Ostrava

S cestovní agenturou Via Optima se pravidelně účastním jejich vybraných akcí v různých destinacích. Vždy jsem byl spokojen jak s organizací dopravy, výběrem lokalit i úrovní ubytování. Péče o...


S cestovní agenturou Via Optima se pravidelně účastním jejich vybraných akcí v různých destinacích. Vždy jsem byl spokojen jak s organizací dopravy, výběrem lokalit i úrovní ubytování. Péče o účastníky je vždy ze strany organizátorů vzorně zajištěna, úroveň doprovodných odborných akcí je vysoká. Během let se vytvořila skupina pravidelných účastníků, kteří vytvořili dobrý kolektiv,jehož účastníci se rádi opět setkávají a těší na další akce s CA Via Optima.


MUDr. Jana Císařová

praktická lékařka, Rakovník

Vzdělávacích akcí VIA OPTIMA se zúčastňuji od roku 2008. Absolvovala jsem jich celkově 24. Víc asi není co dodávat…. Profesionální organizace, výborný odborný program s možností individuálních...


Vzdělávacích akcí VIA OPTIMA se zúčastňuji od roku 2008. Absolvovala jsem jich celkově 24. Víc asi není co dodávat…. Profesionální organizace, výborný odborný program s možností individuálních konzultací, vhodně zvolené hotely a skvělá parta lidí.


Kvalitu našich služeb dokládají léta zkušeností.

66
kurzů
30+
destinací
4
kontinenty
19
let na trhu
100%
spokojenost


Arménie + Gruzie

Arménie + Gruzie

23. 9. 2021 - 1. 10. 2021

Zdravotní rizika regionu Východní Evropy, diferenciální diagnostika.

49 990 Kč
Zobrazit nabídku »
OMÁN + QATAR připravujeme nový termín 2021

OMÁN + QATAR připravujeme nový termín 2021

říjen 2021

Nově se objevující infekce - Emerging pathogens

PŘIPRAVUJEME
Zobrazit nabídku »